Administracja Osiedla Białostoczek

 

ul. Kozłowa 4

 

 

tel. 85 664 32 32, 85 662 92 23, 85 662 92 24, fax 85 722 23 41

 

adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administracje Osiedli we wtorki pracują od godz. 700 do godz. 1700, w pozostałe dni tj. poniedziałki, środy, czwartki i piątki pracują od godz. 700 do godz. 1500.

 

 


WAŻNE TELEFONY:

  

 

  1. Pogotowie Techniczne BSM 19282, 85 742 47 56

 

w zakresie awarii :

 

- instalacji elektrycznej,

 

- instalacji wodno – kanalizacyjnej,

 

- instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody,

 

- instalacji gazowej,

 

- urządzeń dźwigowych

 

w dniach roboczych od godz. 1500 do godz. 700 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

    1. II Komisariat Policji w Białymstoku 85 748 20 61, 85 670 32 22
    2. Dyżurny KP II - 85 670 32 22

       

      Punkt przyjęć interesantów

      15 – 868 Białystok, ul. Kozłowa 4

       

      Godziny przyjęć:

      Każdy poniedziałek w godz. 1600 – 1800

       

      Dzielnicowi:

       

      sierż. sztab. Katarzyna Szuniewicz

      tel.: 85 670 22 04

      tel. kom.: 885 997 153

       

      mł. asp. Mariusz Pietruszkiewicz

      tel.: 85 670 22 04

      tel. kom.: 885 997 131

      W nagłych przypadkach proszę dzwonić bezpośrednio pod numer alarmowy  112 lub 997 

       

    3. Straż Pożarna 998
    4. Pogotowie Ratunkowe 999
    5. Alarmowy 112
    6. Pogotowie dźwigowe i B.S.M. 19282, 85 742-47-56
    7. Pogotowie energetyczne 991
    8. Straż miejska 85 869 68 00, 986
    9. Elpos (Tv) dot. ul.Bitwy Białostockiej  85 831 10 00,85 831 10 01
    10. Vectra Tv 0 801 080 180, 58 742 65 00
    11. Homenet dot. Białostoczek 11, 13a, 15, 17, 19a - 85 742 99 93, 85 874 42 42
    12. Internetia (Internet) 85 811 12 22, 690 034 960
    13. Koba (Internet) 85 733 33 33, 503 074 756
    14. Usługi komunalne "Błysk" 86 218 25 26
    15. Domofony:

 

Leszek Kuryłowicz– tel. 604 560 036

obsługuje następujące budynki:

 

Białostoczek 3 kl. I, Białostoczek 5, Białostoczek 7, Białostoczek 9, Białostoczek 11,

Białostoczek 12, Białostoczek 13A, Białostoczek 14, Białostoczek 15, Białostoczek 16,

Białostoczek 17, Białostoczek 18 kl. I i II, Białostoczek 19A, Białostoczek 22, Białostoczek 23,

Białostoczek 24, Białostoczek 26, Białostoczek 27, Białostoczek 28 kl I i III, Białostoczek 30,

Białostoczek 31, Białostoczek 34

Buska 10, Gołdapska 4, Kozłowa 5 kl. I, Kozłowa 28 kl. II, kl. III i IV, Kozłowa 31 kl. I,

Kozłowa 32 kl.II i III, Kozłowa 33 kl. III i IV, Olsztyńska 1, Olsztyńska 1A kl. II, Olsztyńska 2,

Olsztyńska 3 kl. II, Olsztyńska 4, Olsztyńska 6 kl. I, II, III, IV, Olsztyńska 7 kl. II i III,

Olsztyńska 8, kl. II i IV, Olsztyńska 9 kl. II, Olsztyńska 10 kl. I, II, Olsztyńska 11 kl. II,

Radzymińska 4, Radzymińska 6, Radzymińska 8,

Radzymińska 9 kl. I, Radzymińska 10, Radzymińska 17, Radzymińska 18, Radzymińska 20,

Radzymińska 22, Radzymińska 40, Radzymińska 44, kl. II, 

Sokólska 3, Sokólska 5, Sokólska 15 kl. I i III, Sokólska 19, Sokólska 25, Sokólska 29, 

Zagumienna 4, Zagumienna 38, Zagumienna 54 kl. I.

 

 

Zbigniew Niemyński – tel. 505 175 090

obsługuje następujące budynki:

Białostoczek 18 kl. I, Białostoczek 25, Białostoczek 29 kl. II i IV, Białostoczek 32, 

Buska 12 kl I, Buska 14 kl. I, Buska19 kl. I i III, Buska 21 kl. I, II, Buska 23 kl. I, III,

Gołdapska 10 kl. I, III, IV, Bitwy Białostockiej 29, Bitwy Białostockiej 32D, Kozłowa 3, Kozłowa 8,

Kozłowa 10, Kozłowa 26 kl. III, Kozłowa 29A, Kozłowa 30, Kozłowa 34, Kozłowa 35,

Kozłowa 36 kl. II, Olsztyńska 5 kl I, Radzymińska 2A kl. I, II, III, IV, VII, VIII,

Radzymińska 5, Radzymińska 7 kl. II, III,

Radzymińska 15 kl. IV, V, Radzymińska 24 kl. III, IV, V, Radzymińska 42 kl. I, Sitarska 52 kl. I,

Sitarska 64 kl. I, Sokólska 11 kl. II, III, IV,V, Sokólska 13 kl. I, Sokólska 21 kl. I,

Zagumienna 5 kl. I, II, III, Zagumienna 7, Zagumienna 8 kl. IV, Zagumienna 9 kl. I,

Zagumienna 9/1 kl. II, V, Zagumienna 10, Zagumienna 13 kl. I, Zagumienna 13A,

Zagumienna 40,Zagumienna 52 kl. I, III.